The 2018 Rebel Stage Lineup:

Wednesday June 27

 

12:00pm – Amerikas Addiction

1:00pm – Behind the Weekend

2:00pm – Pelafina

3:00pm – Under Aegis

4:00pm – A Silent Truth

5:00pm – Widacre

6:00pm – So Far The End

7:00pm – Human After All

8:00pm – They Never Say No

 

Thursday June 28

 

12:00pm – OUTDrejas

1:00pm – Billy Dreamer

2:00pm – Dorothy’s Worst

3:00pm – The Moguls

4:00pm – Keys & Corridors

5:00pm – Size 5’s

6:00pm – Everything Must Die

7:00pm – White Knuckles

8:00pm – Dreamhouse

 

Friday June 29

 

12:00pm – Dislocation

1:00pm – Mario Betancourt Lanza

2:00pm –  Fool’s Brew

3:00pm – Cyanosis

4:00pm – Thrasher

5:00pm – Face the Fire

6:00pm – Brett and The Dandys

7:00pm – Conniption

8:00pm – Mötley Brüe

 

Saturday June 30

 

12:00pm – Gold Steps

1:00pm – Tapebenders

2:00pm – Sunny D and Rum

3:00pm – Spatola

4:00pm – Modern Echo

5:00pm – Versio Curs

6:00pm – Pretty Beggar

7:00pm – The Young Revelators

8:00pm – OncetheSun

 

Sunday July 1

 

12:00pm – Mr. Cameron James

1:00pm – Eoin McCarthy

2:00pm – Andrew David Weber

3:00pm – Mathew Haeffel

4:00pm – Mariano LaTona

5:00pm – Hot By Ziggy

6:00pm – J.D. "The Chief"

7:00pm – Hanks

8:00pm – We Are One

 

Tuesday July 3
 

12:00pm – Dan Dougherty

1:00pm – Ego Mechanics

2:00pm – Midnight Liedtke and The Witching Hour

3:00pm – Old Wolves

4:00pm – Beaumont James & The Wild Claims

5:00pm – Coffin Hollow

6:00pm – Eoin McCarthy

7:00pm – Pay The Devil

8:00pm – Shane Dar

 

 Wednesday July 4

 

12:00pm – Crowning The Tyrant

1:00pm – All Kings Fall

2:00pm – Warpiper

3:00pm – Allantide

4:00pm – CETERi

5:00pm – H1Z1

6:00pm – Three Left

7:00pm – No Conviction

8:00pm – The Red Flags

 

Thursday July 5

 

12:00pm – EphinEpic

1:00pm – Primal Enemy

2:00pm – Memories Wither

3:00pm –Anomaly

4:00pm – 40oz Fist

5:00pm – Casket Robbery

6:00pm – Consume the Divide

7:00pm – Rendered with Hate

8:00pm – Reflection of Flesh

 

Friday July 6

 

12:00pm – Blood Red Boots

1:00pm – Oblivion Zero

2:00pm – The Keystones

3:00pm – The Roving Scallywags

4:00pm – The Deathless Dogs

5:00pm – A Legend Alone

6:00pm – The Atomic Spins

7:00pm – Brave The Sea

8:00pm – Whiskey of the Damned

 

Saturday July 7

 

12:00pm - Action Boy

1:00pm – The First Rule

2:00pm – Ghost Machines

3:00pm – The Almas 

4:00pm – Dropping Daisies

5:00pm – Slaughter Party

6:00pm – Cheap Sleaze

7:00pm - Thin The Herd

8:00pm - Siren of Sorrow

 

Sunday July 8

 

12:00pm – West Bend Music Academy Summer Rock Band

1:00pm – Jesse Frewerd

2:00pm – Billy Goat Rodeo

3:00pm – Bubbles Erotica

4:00pm – Cyanide Son

5:00pm – Rocket Paloma

6:00pm – Anura

7:00pm – Monorail Central

8:00pm – The November Criminals

© 2019 Rebel Stage Productions LLC. All rights reserved.