The 2019 Rebel Stage Lineup:

 

 

Wednesday June 26
 

1:00pm – Death and Memphis

2:00pm – Pseudo Feds

3:00pm – Rhetoric Vendetta

4:00pm – Auf ki

5:00pm – The Studs

6:00pm – Symptoms

7:00pm – Power Wagon

8:00pm – Size 5's

 

Thursday June 27
 

12:00pm – DJ Grandmaster O

1:00pm – Big Roy and TI

2:00pm – Spade One

3:00pm – Mistaloo Meff

4:00pm – Ghost Machines

5:00pm – Weather Check

6:00pm – Yogie B & Keez

7:00pm – The November Criminals

8:00pm – WeAreOne

 

Friday June 28
 

1:00pm – The Martyr Complex

2:00pm –  Paramorpheus

3:00pm – H1Z1

4:00pm – Heavy Lies The Crown

5:00pm – Rendered With Hate

6:00pm – Ahabs Ghost

7:00pm – Reflection of Flesh

8:00pm – Hollow Point

 

Saturday June 29
 

12:00pm – OUTDrejas

1:00pm – Under Aegis

2:00pm – The Roving Scallywags

3:00pm – Homeless in Hollywood

4:00pm – Everything Must Die

5:00pm – OnceTheSun

6:00pm – Blood Red Boots

7:00pm – Brave The Sea

8:00pm – Whiskey of the Damned

 

Sunday June 30
 

12:00pm – Spare Change Trio

1:00pm – Cyanide Son

2:00pm – Conundrum

3:00pm – Magnetic Minds

4:00pm – Hot By Ziggy

5:00pm – The Atomic Spins

6:00pm – Lapulele

7:00pm – Xalant Music

8:00pm – Gnarrenschiff

 

Monday July 1

CLOSED


Tuesday July 2

 

12:00pm – Chad Canfield

1:00pm – Anura

2:00pm – Nazario Chickpeazio

3:00pm – Spatola

4:00pm – Pay The Devil

5:00pm – Northern Haunts

6:00pm – The Red Flags

7:00pm – Billy Goat Rodeo

8:00pm – Wolves With Virginia

 

 Wednesday July 3

 

12:00pm – Simon Says

1:00pm – Rage Cage

2:00pm – Grand Master O

3:00pm – The HomeReckers

4:00pm – George Guinn

5:00pm – Ollie Oxenfree

6:00pm – Lazrev

7:00pm – Xin

8:00pm – Pricey

 

Thursday July 4

 

12:00pm – Brittany Lumley

1:00pm – Andii

2:00pm – Old Wolves

3:00pm – Deathless Dogs

4:00pm – Those Kickstarts

5:00pm – Marc Allen Perez

6:00pm – Andrew David Weber

7:00pm – Eoin McCarthy

8:00pm – Daniel Rey

 

Friday July 5

 

12:00pm – Jon Rouse

1:00pm – Wise Jennings

2:00pm – Gold Steps

3:00pm – Skeleton Royals

4:00pm – The Keystones

5:00pm – John Condron

6:00pm – Johnny Likes Noize

7:00pm – Justin Witte

8:00pm – Beaumount James and the Wild Claims

 

Saturday July 6

 

12:00pm - Jolly Jackson

1:00pm – Donoma (acoustic)

2:00pm – Little Couch Band

3:00pm – Stay Up All Night and Fight

4:00pm – Slaughter Party

5:00pm – Inbound

6:00pm – Burn The Day

7:00pm - Revel in Rot

8:00pm - Cookie Crotch Nuts

 

Sunday July 7

 

12:00pm – West Bend Music Academy Summer Rock Band

1:00pm – Audible Kink

2:00pm – Jesse Guten

3:00pm – Sun Tantrick

4:00pm – Steering Ships With Empty Bottles

5:00pm – Gas Can Alley

6:00pm – Dislocation

7:00pm – Primitivs

8:00pm – RatBatSpider

 

© 2019 Rebel Stage Productions LLC. All rights reserved.